تفاوت پمپ اصلی پنتاکس و تقلبی

جهت اطلاع از قیمت و موجودی : ارسال پیامک نوع کالا / مدل به ۰۹۱۷۲۴۵۰۱۱۸/ واتس اپ ، ارسال از تهران و شیراز

لطفا از کپی برداری جهت سایت های دیگر خودداری نمایید . با تشکر ، مهندس نیامی ۱۱۸tasisat.ir

برند پنتاکس در اصل محصولی از شرکت ایتالیایی پنتاکس می باشد . که به دلیل تحریم های رییس جمهور آمریکا ، ترامپ ، تحریم و به ایران وارد نمی شود مگر با دور زدن تحریم ها که تعداد بسیار اندکی وارد بازار می شود.

در این شرایط در بازار ایران چند نوع الکتروپمپ پنتاکس وجود دارد :

۱- پنتاکس اصل ایتالیا به تعداد بسیار اندک : شما می توانید از ما به دلیل اینکه نمایندگی فروش پنتاکس اصل ایتالیا هستیم استعلام موجودی و قیمت بگیرید .

۲- پنتاکس ایرانی ir : بعد از اعمال تحریم های آمریکا ، نمایندگی فروش انحصاری پنتاکس با همکاری شرکت پنتاکس ، شروع به تولید و مونتاژ پمپ های پنتاکس ( قطعات شامل تحریم نمی باشد ) با همان کیفیت نموده و وارد بازار شد .

۳- الکتروپمپ های ایرانی دیزل ساز : این نوع الکتروپمپ تولید ایران می باشد و بعضی از قطعات ، پنتاکس و دارای استاندارد ملی ایران می باشد . و از کیفیت خوبی برخوردار می باشد . فروشگاه تاسیسات آسایش گهرم ، نمایندگی فروش این محصول را دارد . جهت استعلام قیمت و موجودی با ما تماس بگیرید .

۴- نوع چینی پنتاکس و تقلبی : که در بازار فراوان بوده ولی ما موجود نداریم.

جهت اطلاع از قیمت و موجودی : ارسال پیامک نوع کالا / مدل به ۰۹۱۷۲۴۵۰۱۱۸/ واتس اپ

پمپ آب پنتاکس دارای تنوع بسیاری می باشد. کیفیت بالای الکتروپمپ های پنتاکس سبب شده رقبا نسبت به عرضه مدل های مشابه و پمپ آب پنتاکس تقلبی اقداماتی را انجام دهند. پمپ آب پنتاکس اصلی دارای لیبل نام و مدل محصول، شماره سریال، کشور سازنده و رسید پستی کارخانه می باشند.

روش تشخیص پمپ پنتاکس اصل و تقلبی پنتاکس

قاب پشت یا قاب فن پمپ پنتاکس اصلی دارای لوگو پنتاکس می باشد اما پمپ پنتاکس تقلبی شامل تصویر لوگو پنتاکس نمی باشد.

قاب جعبه ترمینال و خازن پمپ پنتاکس اصلی با پمپ پنتاکس تقلبی تفاوت دارد.

پنتاکس اصل ایتالیا

روش معمول تقلب در ایران ، پیدا کردن مورد پمپ مشابه چینی بی کیفیت ( پمپ آب چینی با کیفیت نیز وجود دارد ! ) ، کندن پلاک آن و جایگزین کردن پلاک با کپی پلاک اصلی پنتاکس و فروختن آن به مشتری است. گاهی اوقات این امر به قدری ماهرانه صورت می گیرد که حتی کارشناسان فروش کاملا حرفه ای ( حتی خود ما ) از تشخیص اصل از تقلبی بر نخواهند آمد. تنها راه اطمینان از جنس اصل تهیه شده خرید آن از مرکز فروش مطمئن نمایندگی پمپ آب پنتاکس است.

محصولات ما دارای گارانتی و تهیه شده توسط شرکت پنتاکس Pentax ایتالیا می باشد .

بهترین راه تشخیص پمپ پنتاکس اصل خرید از نمایندگی است.

و در صورت خرید از غیر از نمایندگی ، موارد ذکر شده در بالا ملاک صد درصدی اصل بودن جنس شما نبوده و ممکن است علیرغم منطبق بودن محصول تهیه شده توسط شما با این موارد همچنان پمپ آب تقلبی خریداری کرده باشید.

https://118tasisat.ir/product-category/water-pump/%d9%be%d9%85%d9%be-%d8%a2%d8%a8-%d9%be%d9%86%d8%aa%d8%a7%da%a9%d8%b3/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =